Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 286426_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szukasz chrupiącej przekąski inspirowanej smakiem, który wszyscy kochają? Podpłomyki Pizza to lekka, delikatnie wytrawna propozycja, która świetnie sprawdzi się jako zamiennik pieczywa lub szybka przekąska w ciągu dnia.
Bez oleju palmowego, bez konserwantów i sztucznych barwników – przygotowane z myślą o smaku i codziennej wygodzie. Kruche, bogate w błonnik, idealne na spotkanie z przyjaciółmi, do lunchboxa lub jako chwila przyjemności na co dzień!
Parametry produktu
| Rodzaj | Podpłomyki |
|---|---|
| Typ | Smakowe |
| Składniki | Mąka pszenna, mieszanka przyprawowa [aromat , sól, cukier, pomidor, ser w proszku (mleko), oregano, czosnek, pieprz cayenne], olej rzepakowy, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyny, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, pirofosforan disodowy, aromat . ingredients: wheat flour, seasoning [natural flavouring, salt, sugar, tomato, cheese powder (milk), parsley, onion, oregano, garlic, cayenne pepper], rapeseed oil, skimmed milk powder, emulsifier: lecithins, raising agent: sodium bicarbonate, disodium pyrophosphate, natural flavor. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 383 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1622 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: