Kulki daktylowe o smaku brownie BIO 70g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907713373795
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne kulki daktylowe , bez cukru, o smaku brownie, odpowiednie dla wegan. Zawiera substancję słodzącą
Warunki przechowywania
Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym.
Składniki
"Składniki: pasta daktylowa*27%, syrop ryżowy*, łom waflowy*(mąka pszenna*, tłuszcz kokosowy*, sól), krem kakaowo-orzechowy*(daktyle w proszku*, olej słonecznikowy*, mąka ryżowa*, proszek kokosowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu*, pasta z orzechów laskowych*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*, aromat orzecha laskowego), daktyle w proszku*7%, emulgator: lecytyna słonecznikowa*
*Surowce pochodzące z upraw ekologicznych
"
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1531/363 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 39 g |
| Błonnik | 3.4 g |
| Białko | 4.3 g |
| Sól | 0.24 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: