Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z papryka ostrą, pomidorami i bazylią 250 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 196502_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Olej Kujawski 250 ml. Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z papryka ostrą, pomidorami i bazylią
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej rzepakowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Nie dotyczy |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zastosowanie | Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (97,2%), papryka ostra (0,9%), bazylia (0,2%), pomidory (0,1%), ekstrakt chili, aromaty . może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, soję, zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam. |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | ciemne miejsce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,03 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 889 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 88,9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3656 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 365,6 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 98,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,9 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: