Kujawski BIO olej ze słoneczników tłoczony na zimno 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ekologiczny olej słonecznikowy tłoczony na zimno
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 858456
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ekologiczny olej słonecznikowy tłoczony na zimno
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej słonecznikowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zastosowanie | Do majonezów, Do sałatek |
| Składniki | 100% ekologiczny olej słonecznikowy tłoczony na zimno |
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | ciemne miejsce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3700 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 370 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 500 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 60 mg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: