Kuchnia Staropolska Flaki po zamojsku 700g
Wystaw opinię o produkcie
Flaki to polska potrawa, obok której nie można przejść obojętnie. Jest bardzo popularną zupą na polskich stołach, docenianą zarówno przez starszych jak i młodszych miłośników dań.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 586408
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Flaki to polska potrawa, obok której nie można przejść obojętnie. Jest bardzo popularną zupą na polskich stołach, docenianą zarówno przez starszych jak i młodszych miłośników dań.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, żołądki wołowe 30%, koncentrat pomidorowy 2%, cebula, skrobia modyfikowana kukurydziana, mąka pszenna, seler, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawierają seler), marchew, skoncentrowany bulion (ekstrakt wołowiny, sól, przyprawy, mąka sojowa), tłuszcz wołowy, cukier, olej rzepakowy, ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone (pietruszka, marchew, pietruszka nać, seler), majeranek. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 242 kJ |
| Wielkość porcji | 700 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: