Kuchnia Lubelska Jogurt 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Trudno wyobrazić sobie lepsze śniadanie, sycącą przekąskę w ciągu dnia czy lekką kolację niż… jogurt . Zdrowy i uniwersalny produkt SM Bieluch znajdzie zastosowanie w niemal każdej kulinarnej sytuacji. Produkt powstaje metodą zbiornikową - stąd jego płynna, gładka konsystencja. Delikatny smak jogurtu Bieluch jest efektem zastosowania tylko najwyżej jakości mleka od krów wypasanych na łąkach Lubelszczyzny. Każdy, kto choć trochę lubi gotować, doceni jogurt Bieluch za możliwość wszechstronnego zastosowania. W zależności od humoru czy upodobań, możemy wykorzystać go do deserów lub dań wytrawnych. Sprawdza się doskonale jako śniadaniowy dodatek do pełnoziarnistego pieczywa albo element drugiego śniadania w pracy czy szkole. Można go wykorzystać jako bazę sosu do sałatki, pizzy lub mięsa. W swojej postaci ceniony jest przez osoby stosujące diety niskotłuszczowe, diabetyków oraz osoby nietolerujące laktozy. Wzmacnia odporność i wspomaga procesy trawienne. Jest nieodzowny przy kuracji antybiotykowej. Uniwersalny i zdrowy – taki właśnie jest jogurt Bieluch.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 966428
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Trudno wyobrazić sobie lepsze śniadanie, sycącą przekąskę w ciągu dnia czy lekką kolację niż… jogurt . Zdrowy i uniwersalny produkt SM Bieluch znajdzie zastosowanie w niemal każdej kulinarnej sytuacji. Produkt powstaje metodą zbiornikową - stąd jego płynna, gładka konsystencja. Delikatny smak jogurtu Bieluch jest efektem zastosowania tylko najwyżej jakości mleka od krów wypasanych na łąkach Lubelszczyzny. Każdy, kto choć trochę lubi gotować, doceni jogurt Bieluch za możliwość wszechstronnego zastosowania. W zależności od humoru czy upodobań, możemy wykorzystać go do deserów lub dań wytrawnych. Sprawdza się doskonale jako śniadaniowy dodatek do pełnoziarnistego pieczywa albo element drugiego śniadania w pracy czy szkole. Można go wykorzystać jako bazę sosu do sałatki, pizzy lub mięsa. W swojej postaci ceniony jest przez osoby stosujące diety niskotłuszczowe, diabetyków oraz osoby nietolerujące laktozy. Wzmacnia odporność i wspomaga procesy trawienne. Jest nieodzowny przy kuracji antybiotykowej. Uniwersalny i zdrowy – taki właśnie jest jogurt Bieluch.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Pojemność | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie Ulica i numer: Chemiczna 4 Kod pocztowy i miasto: 22-100 Chełm PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 236 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: