Kubki papierowe - Galaxy (8 szt.) certyfikowane FSC®
Wystaw opinię o produkcie
"Kubki papierowe z nadrukiem planet. Idealnie pasują na urodziny, przyjęcia i bale dziecięce z motywem kosmosu. W połączeniu z innymi produktami z tej serii tworzą piękną oprawę stołu. Wykonane w technologii, dzięki której nie rozmiękają w trakcie użytkowania. Wysoka jakość materiałów zapewnia komfortowe korzystanie bez wpływu na smak napojów. Produkt posiada certyfikat FSC®, co oznacza, że surowce wykorzystane do jego produkcji zostały pozyskane w zgodzie z odpowiedzialnym i legalnym korzystaniem ze światowych zasobów leśnych oraz pochodzących z innych kontrolowanych źródeł. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Artykuł jednorazowego użytku.
Kubki o maksymalnej pojemności 2 ml. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk.
Produkt zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. "
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 785819
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubki papierowe z nadrukiem planet. Idealnie pasują na urodziny, przyjęcia i bale dziecięce z motywem kosmosu. W połączeniu z innymi produktami z tej serii tworzą piękną oprawę stołu. Wykonane w technologii, dzięki której nie rozmiękają w trakcie użytkowania. Wysoka jakość materiałów zapewnia komfortowe korzystanie bez wpływu na smak napojów. Produkt posiada certyfikat FSC®, co oznacza, że surowce wykorzystane do jego produkcji zostały pozyskane w zgodzie z odpowiedzialnym i legalnym korzystaniem ze światowych zasobów leśnych oraz pochodzących z innych kontrolowanych źródeł. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Artykuł jednorazowego użytku.
Kubki o maksymalnej pojemności 200 ml. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk.
Produkt zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 8 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Wyrób nie jest zabawką. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2030-01-19 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | Fsc-c154473 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arpex sp. z o.o. ulica i numer: m. płażyńskiego 42 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Wymiary (SxWxG) | 7 x 7 x 13,5 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: