Kubek z uchem Spring Awakening Dziadek Hans & Paul Villeroy & Boch
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 539335
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Porcelanowy kubek Bunny Tales z kolekcji Spring Awakening marki Villeroy & Boch. Kolekcja wykonana z wysokiej jakości porcelany wprowadza świąteczny nastrój i zachwyca gości podczas wielkanocnych spotkań.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 350 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. k. ulica i numer: kutrzeby 14/4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11,5 x 8 x 10,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: