Kubek wielokrotnego użytku z przykrywką 500 ml Hobby life
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 498093
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubki typu "take away" z przykrywką na napoje ciepłe jak i zimne sprawdzą się w samochodzie, w biurze jak i podczas spaceru, dla kawoszy żyjących w biegu.
Każdy kubek jest ozdobiony ciekawą grafiką, a nadruk znajdujący się na kubeczkach gwarantuje, że kolor będzie długo cieszyć oko.
Zalecane mycie klasyczne.
Parametry produktu
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 500 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | biały, beżowy, brązowy, czarny, granatowy |
| Cechy produktu | Pokrywka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 9,5 x 13,8 x 9,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: