Kubek termiczny dek ciastuś do samochodu z uchwytem 1,2 l Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 375841
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek termiczny 1,2 l w żółto-beżowym kolorze z uroczym wzorem piernikowych ludzików i drobnych kropek to idealny sposób, by dodać sobie odrobiny świątecznego nastroju - nawet w drodze do pracy. Duża pojemność, wygodny uchwyt i szczelna pokrywka sprawiają, że kawa czy herbata długo pozostają ciepłe, a Ty możesz cieszyć się swoim napojem bez stresu o rozlanie. Pasuje do większości uchwytów samochodowych, więc to świetny towarzysz każdej podróży. Praktyczny, pojemny i po prostu… magicznie zimowy.
Parametry produktu
| Pojemność | 1200 ml |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Kolor | żółty |
| Wymiary (SxWxG) | 14,5 x 27,6 x 10 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: