Kubek 550 ml Wild Tiger Ambition
Wystaw opinię o produkcie
Kubek porcelanowy o pojemności 550 ml.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 708943
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 550 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11 x 9,5 x 14,5 cm |
| Zawartość zestawu | KUBEK |
| Wzór/zdobienie | TAK |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: