Kubek 420 ml stożek z opaską z ekoskóry dekoracja Dziękuję Ci Mamo color box Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ten niezwykły kubek to więcej niż tylko naczynie do picia. To symbol miłości i podziękowania dla najważniejszej osoby w Twoim życiu.Zapakowany w opakowanie prezentowe jest idealnym pomysłem na prezent na Dzień Matki, urodziny, czy po prostu bez okazji — aby powiedzieć ""dziękuję CI za wszystko"".
Wyjątkowy design: Ujmujący różowy kolor z elegancką złotą inskrypcją, sprawia, że jest kobiecy i subtelny. Serce wycięte w opasce daje wgląd w to, co zapisane pod opaską— podobnie jak serce matki, zawsze otwarte dla swoich dzieci.
Personalizowany wyraz uznania: kubek staje się osobistym prezentem, który mówi: „Dziękuję Ci, Mamo” każdego dnia, z każdym gorącym napojem.
Komfort użytkowania: Wygodny kształt stożka zapewnia stabilność i wygodę trzymania.
Ochronna opaska: Opaska wykonana z eko-skóry nie tylko stylowo wygląda, ale także podkreśla Twoje zaangażowanie w ochronę środowiska, i chroni dłonie przed wysoką temperaturą podczas spożywania gorących napojów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 926950
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ten niezwykły kubek to więcej niż tylko naczynie do picia. To symbol miłości i podziękowania dla najważniejszej osoby w Twoim życiu.Zapakowany w opakowanie prezentowe jest idealnym pomysłem na prezent na Dzień Matki, urodziny, czy po prostu bez okazji — aby powiedzieć ""dziękuję CI za wszystko"".
Wyjątkowy design: Ujmujący różowy kolor z elegancką złotą inskrypcją, sprawia, że jest kobiecy i subtelny. Serce wycięte w opasce daje wgląd w to, co zapisane pod opaską— podobnie jak serce matki, zawsze otwarte dla swoich dzieci.
Personalizowany wyraz uznania: kubek staje się osobistym prezentem, który mówi: „Dziękuję Ci, Mamo” każdego dnia, z każdym gorącym napojem.
Komfort użytkowania: Wygodny kształt stożka zapewnia stabilność i wygodę trzymania.
Ochronna opaska: Opaska wykonana z eko-skóry nie tylko stylowo wygląda, ale także podkreśla Twoje zaangażowanie w ochronę środowiska, i chroni dłonie przed wysoką temperaturą podczas spożywania gorących napojów.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 420 ml |
| Kolor | Kremowy, Różowy, Złoty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 13,8 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: