Kubeczki papierowe Piłka nożna, 6 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 191960
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubeczki papierowe Piłka Nożna
Wysokość: 9 cm
Średnica: 7 cm
Ilość sztuk w opakowaniu: 6
Pojemność: 200 ml
Materiał: papier + PE powłoka uszczelniająca z tworzywa sztucznego
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | Biały, Czarny, Zielony |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Średnica | 7 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubeczki papierowe piłka nożna |
| Wymiary (SxWxG) | 7 x 9 x 7 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: