Kubeczki papierowe, niebieskie, stokrotki, 250 ml, 6 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 31415
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubeczki papierowe, niebieskie, stokrotki, 250 ml, 6 szt.
Pojemność: 250 ml
Materiał: papier + powłoka uszczelniająca z tworzywa sztucznego
Kolor: niebieski, biały
Nadruk: stokrotki
Ilość sztuk w opakowaniu: 6 szt.
Powłoka uszczelniająca zapobiega przeciekaniu kubeczków papierowych.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | Biały, Jasnoniebieski |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Pojemność | 250 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Średnica | 8 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubeczki papierowe, niebieskie, stokrotki, 250 ml, 6 szt. |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 9 x 8 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: