Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907755911450
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Chrupiące i lekkie pieczywo stworzone z myślą o osobach dbających o zdrową dietę i dobrą formę. Zawiera mąkę pszenną, siemię lniane (6,3%), płatki owsiane oraz otręby pszenne – źródła błonnika wspierające trawienie. Dodatek oleju rzepakowego i lecytyny sojowej poprawia strukturę i smak, a mleko w proszku wzbogaca produkt w białko. Idealne jako zdrowa przekąska lub baza do lekkich kanapek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym. chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Składniki
mąka pszenna, siemię lniane (6,3%), olej rzepakowy, płatki owsiane, otręby pszenne, mleko w proszku odtłuszczone, otręby pszenne, mleko w proszku odtłuszczone, sól, emulgator - lecytyna sojowa, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
Informacje o produkcie
Marka: DIETA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,106 kg
✓ Produkt wegetariański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1591/380 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 67.3 g |
| Cukry | 0.3 g |
| Błonnik | 4.3 g |
| Białko | 10.4 g |
| Sól | 0.8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: