Kropelka żel klej błyskawiczny 3g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 727182
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
KROPELKA Żel to doskonałe rozwiązanie do wykonania trwałych napraw przedmiotów wymagających większej precyzji i estetyki łączenia..
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), działanie drażniące na skórę, działanie drażniące na oczy, działanie uczulające na skórę, działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, działanie drażniące na drogi oddechowe, skutek narkotyczny, stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (ghs07) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Urugwaj |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Bripox sp. z o.o. adres: ul. postępu 18b, 02-676 warszawa, polska telefon: +48 (22) 868 26 14 |
| Kody zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia / hazardStatementsCode | EUH202 |
| Zwroty wskazujące środki ostrożności / precautionaryStatement | P264 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: amtra sp.z.o.o. ulica i numer: schonów 3 kod pocztowy i miasto: 41-200 sosnowiec pl |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2026-12-31 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Fsc c187468 |
| Pojemność użytkowa | 3 g |
| Czas schnięcia | 1 min |
| Temperatura aplikacji | 10 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | bezbarwny |
| Materiał wykonania | Cyjanoakrylan etylu |
| Gwarancja | 2 lata |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: