Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 401443
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo- drobiowa średnio rozdrobniona parzona, w osłonce niejadalnej. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 13,6kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso 65% (wieprzowe- 48%, z indyka- 14%, z kurczaka- 3%), woda, tłuszcz wieprzowy, sól, skrobia ziemniaczana, białko sojowe, regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu; błonnik roślinny (grochowy, owsiany bezglutenowy), stabilizatory: e450, e451, e452; substancje zagęszczające: e407, e415; wzmacniacze smaku: e621, e635; aromaty (zawierają mleko), glukoza, białko wieprzowe, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; cukier, przyprawy, ekstrakty przypraw, barwnik: e120; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,4 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 3,3 - 3,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 870 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 870 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowo- drobiowa średnio rozdrobniona parzona w bezbarwnej osłonce poliamidowej z kolorowym nadrukiem o æ ok. 125 mm z kolorowym nadrukiem, o długości ok.32 cm, końce batonu obustronnie zamknięte klipsem. baton ma kształt nadany przez formę- przekrój batonu przypomina koronę. powierzchnia gładka, czysta, sucha, osłonka ściśle przylega do farszu. składniki mięsno-tłuszczowe średnio rozdrobnione, połączone masą wiążącą. na przekroju wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu i galarety. konsystencja dość ścisła, związanie dobre. na powierzchni i na przekroju: mięsa – jasnoróżowa do różowej, tłuszczu – biała do kremowej, masy wiążącej- jasnoróżowa do różowej. charakterystyczne dla wyrobu z mięsa wieprzowo-drobiowego, peklowanego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: