Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 669240
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ten wyjątkowy produkt doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska pomiędzy posiłkami i alternatywa dla słodyczy. Z powodzeniem można go dodawać do domowych ciast, deserów, owsianki lub granoli. Nada się wspaniale również do wielu dań mięsnych czy farszów, nadając potrawom niepowtarzalnego smaku i aromatu.
Parametry produktu
| Rodzaj | śliwki |
|---|---|
| Typ | Całe owoce |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Składniki | Śliwki suszone bez pestek, olej rzepakowy, substancja konserwująca: kwas sorbowy. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 230 dni (dzień) |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1050 kJ |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość błonnika | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: