Krem z orzechów macadamia 100% BIO 300 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903933644943
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Krem stworzony jest z 100% ekologicznych, prażonych i mielonych orzechów makadamia, to esencja bogactwa i smaku. Jego kremowa konsystencja i intensywny, orzechowy aromat sprawią, że każdy kęs będzie ucztą dla podniebienia. Zjedz bezpośrednio z słoiczka lub wypróbuj jako dodatek do kanapek, naleśników, smoothie, owsianki, jako składnik domowych ciast lub ciasteczek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchim i chłodnym miejscu
Składniki
100% ekologicznych prażonych mielonych orzechów makadamia
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3021/734 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 73 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12.5 g |
| Węglowodany | 5 g |
| Cukry | 5 g |
| Błonnik | 10.8 g |
| Białko | 8.5 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: