Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P. o smaku białych trufli Monini 250g
Wystaw opinię o produkcie
Glassa balsamiczna to krem na bazie octu balsamicznego z Modeny Dzięki swej głębokiej słodyczy, kwaskowej nucie i gęstej konsystencji jest idealna do przyprawiania oraz dekorowania najróżniejszych dań: czerwonych mięs, dziczyzny, sałat, rukoli, serów, np. grana padano czy parmigiano. Można stosować ją także do dań na słodko: deserów, owoców np. truskawek i lodów, bez obaw o zbędne kalorie i tłuszcz.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 695868
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Glassa balsamiczna to krem na bazie octu balsamicznego z Modeny Dzięki swej głębokiej słodyczy, kwaskowej nucie i gęstej konsystencji jest idealna do przyprawiania oraz dekorowania najróżniejszych dań: czerwonych mięs, dziczyzny, sałat, rukoli, serów, np. grana padano czy parmigiano. Można stosować ją także do dań na słodko: deserów, owoców np. truskawek i lodów, bez obaw o zbędne kalorie i tłuszcz.
Parametry produktu
| Składniki | Ocet balsamiczny z modeny 60% (ocet winny*, zagęszczony moszcz winogronowy*, barwnik: karmel e150d) gotowany moszcz winogronowy syrop glukozowy maltodekstryna modyfikowana skrobia kukurydziana substancja zagęszczająca: guma ksantanowa aromat białej trufli (*) zawiera siarczyny |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Monini Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Marcelińska 90 Kod pocztowy i miasto: 60-324 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 301 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 189 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 805 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: