Krem orzechowy gładki 350g Sante X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 172778_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krem orzechowy Sante w wersji „smooth” to zmielone idealnie na gładko prażone orzeszki ziemne.
- nie zawiera oleju palmowego
- źródło białka
- źródło błonnika
Ten orzechowy przysmak świetnie komponuje się ze słodkimi, słonymi oraz pikantnymi smakami. Idealny jako dodatek do owsianki, naleśników i kanapek. Spróbuj masła orzechowego z pieczywem chrupkim i waflami ryżowymi. Można podjadać łyżeczką prosto ze słoika!
Parametry produktu
| Składniki | Prażone orzeszki arachidowe 90%, oleje roślinne (całkowicie utwardzony rzepakowy, słonecznikowy, rzepakowy), cukier, sól. może zawierać inne orzechy. |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 273 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 616 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2554 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 0,73 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 50 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: