Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 356047
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krem kokosowy powstaje w ten sam sposób jak mleczko kokosowe, różni się tylko proporcjami dodanego ekstraktu i wody, posiada gęstą konsystencję i idealnie nadaje się do deserów.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 21 % |
| Przeznaczenie | Dodatek do potraw curry, zup, sosów, deserów oraz koktajli |
| Składniki | Ekstrakt z orzecha kokosowego 85%, woda, emulgator: e435 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kk polska sp z o.o. ulica i numer: działkowców 15 dok 50-51 kod pocztowy i miasto: 84-230 rumia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | W suchych i chłodnych miejscach, nie powyżej 5˚c. przed użyciem wstrząsnąć. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 886 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 886 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: