Krem Z Ciasteczkami Smooth 180g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 11655_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krem do smarowania z kawałkami herbatników karmelizowanych. Doskonały na pożywne śniadanie. Konsystencja gładka.
Parametry produktu
| Składniki | Herbatniki karmelizowane 63% (mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), karmel (skarmelizowany cukier), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; sól morska, cynamon), oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), cukier, emulgator: lecytyny ze słonecznika; regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
|---|---|
| Dodatki | Sól morska, Z karmelem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 221 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 157,5 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 571 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2381 kJ |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: