Krasnystaw maślanka 420 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 73230-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkowane przez nas maślanki i owocowe, to najwyższej jakości, lekkostrawne napoje mleczne. Doskonale zaspokajają pragnienie i dają uczucie orzeźwienia. Są bogate w wapń i białko. Ich wyjątkowy owocowy smak i aksamitna konsystencja sprawiają, że są idealną propozycją dla każdego wielbiciela zdrowego stylu życia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Maślanka |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | mleko, maślanka z produkcji masła, białka mleka, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 420 g |
| Pojemność | 420 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie Ulica i numer: Borowa 4 Kod pocztowy i miasto: 22-300 Krasnystaw PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Wstrząśnij przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 178 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: