Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 413677
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nasz Chłodnik posiada orzeźwiający i delikatny smak. Produkt ten wzbogacony jest w kawałki świeżych warzyw co sprawia, że jest pożywny i lekki, świetnie gasi pragnienie. Nasz chłodnik polecamy szczególnie z młodymi ziemniakami, jajkiem na twardo i rzodkiewką.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gotowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Smak | Z warzywami |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Mleko, warzywa - 5,7% (ogórek, burak ćwikłowy, szczypior), białka mleka, sól, koper suszony, skrobia kukurydziana, cukier, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, czosnek suszony, ocet winny, pieprz, aromat, żywe kultury bakterii mlekowych. |
| Zawartość netto | 420 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w krasnymstawie ulica i numer: borowa 4 kod pocztowy i miasto: 22-300 krasnystaw pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 194,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: