Krakus Ogórki korniszony z czosnkiem 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ogórki korniszony z czosnkiem to nowa, wyrazista postać ogórków marynowanych.
Wyróżniają się wyjątkową chrupkością z wyważoną nutą czosnku. Zawdzięczają to specjalnej, słodko-kwaśnej zalewie ze szczególną kompozycją przypraw. Do ich przygotowania wykorzystujemy wyłącznie świeże i młode ogórki. Ogórki korniszony z czosnkiem są idealną przekąską i dodatkiem do dań, a także podstawowym składnikiem koreczków i dodatków do grilla.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 620632
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ogórki korniszony z czosnkiem to nowa, wyrazista postać ogórków marynowanych.
Wyróżniają się wyjątkową chrupkością z wyważoną nutą czosnku. Zawdzięczają to specjalnej, słodko-kwaśnej zalewie ze szczególną kompozycją przypraw. Do ich przygotowania wykorzystujemy wyłącznie świeże i młode ogórki. Ogórki korniszony z czosnkiem są idealną przekąską i dodatkiem do dań, a także podstawowym składnikiem koreczków i dodatków do grilla.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie, Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | ogórki, ocet spirytusowy, cukier, sól, czosnek (5%), przyprawy (w tym gorczyca) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 125 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: