Kotanyi Tymianek otarty 230g
Wystaw opinię o produkcie
Tymianek charakteryzuje się przyjemnym, korzennym smakiem, który w pełni rozwija się podczas gotowania potrawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 168500
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tymianek charakteryzuje się przyjemnym, korzennym smakiem, który w pełni rozwija się podczas gotowania potrawy.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Tymianek |
| Przeznaczenie | Tymianek ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni śródziemniomorskiej. Doskonale komponuje się z baraniną, dziczyzną, drobiem, rybami oraz warzywami i grzybami. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 230 g |
| Składniki | Tymianek otarty |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: