Kotanyi Tymianek otarty 11g
Wystaw opinię o produkcie
Tymianek charakteryzuje się miłym, korzennym smakiem, idealnie harmonizującym z potrawami śródziemnomorskimi. W postaci suszonej powinien być wcześnie dodawany do potrawy, ponieważ uwalnia swój aromat dopiero w trakcie gotowania.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 137217
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tymianek charakteryzuje się miłym, korzennym smakiem, idealnie harmonizującym z potrawami śródziemnomorskimi. W postaci suszonej powinien być wcześnie dodawany do potrawy, ponieważ uwalnia swój aromat dopiero w trakcie gotowania.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Tymianek |
| Przeznaczenie | Idealny do mięsa, ryb, dziczyzny, drobiu, warzyw strączkowych i grzybów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 11 g |
| Składniki | Tymianek |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: