Kotanyi Papryka słodka wędzona 800g
Wystaw opinię o produkcie
Papryka wędzona ma bogaty, dymny i lekko słodkawy smak. Ten unikalny aromat zawdzięcza dojrzałym czerwonym owocom papryki wędzonym w piecach opalanych dębowym drewnem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 534515
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Papryka wędzona ma bogaty, dymny i lekko słodkawy smak. Ten unikalny aromat zawdzięcza dojrzałym czerwonym owocom papryki wędzonym w piecach opalanych dębowym drewnem.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Papryka słodka |
| Przeznaczenie | Wędzona papryka idealnie komponuje się z daniami z ryb, gulaszami, zupami i gęstymi sosami. Stanowi najważniejszy składnik hiszpańskiej kiełbasy Chorizo. Papryka smażona w połączeniu z tłuszczem w pełni rozwija swój piękny kolor, jednak smażona zbyt długo nada gorzkiego smaku potrawie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 800 g |
| Składniki | Papryka słodka wędzona |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: