Kotanyi Papryka słodka 70g
Wystaw opinię o produkcie
Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu oraz dążeniu do najwyższej jakości firma Kotányi stała się specjalistą numer 1 w produkcji papryki. "Papryka słodka Kotányi" - najwyższa jakość firmy Kotányi. Wykorzystujemy tylko paprykę uprawianą w najbardziej sprzyjających warunkach klimatycznych. W procesie zbierania owoce papryki są poddawane bardzo szczegółowej selekcji. Lekko słodka nuta oraz intensywny kolor sprawiają, że "Papryka słodka Kotányi" jest niepowtarzalna.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 5559
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu oraz dążeniu do najwyższej jakości firma Kotányi stała się specjalistą numer 1 w produkcji papryki. "Papryka słodka Kotányi" - najwyższa jakość firmy Kotányi. Wykorzystujemy tylko paprykę uprawianą w najbardziej sprzyjających warunkach klimatycznych. W procesie zbierania owoce papryki są poddawane bardzo szczegółowej selekcji. Lekko słodka nuta oraz intensywny kolor sprawiają, że "Papryka słodka Kotányi" jest niepowtarzalna.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Papryka słodka |
| Przeznaczenie | Uniwersalna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 70 g |
| Składniki | Papryka słodka mielona |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 70 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: