Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 978343
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zioła i przyprawy są naszą pasją od 1881 roku. Od tego czasu
staramy się w pełni zaspokoić Państwa kulinarne potrzeby, w tym celu
nie tylko uważnie śledzimy nowe tendencje pojawiające się w światowej
kuchni, ale również kreujemy własne trendy. Bardzo bogata gama naszych
produktów jest nieustannie wzbogacana o nowe, inspirujące zioła
i mieszanki przypraw. Zamiłowanie do natury i jakości pozwala nam
na tworzenie wspaniałych mieszanek i odkrywanie nieznanych smaków,
dzięki kreatywnie dobieranym recepturom.
Parametry produktu
| Typ | Zioła suszone |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Liść laurowy |
| Przeznaczenie | Liść laurowy cały kotányi wzbogaca smak zup, potrawek, dań z ryb i dziczyzny, roślin strączkowych, sosów i marynat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 5 g |
| Składniki | Liść laurowy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: