Kotanyi Harissa mieszanka 215g
Wystaw opinię o produkcie
Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 1% smaku i bogatego aromatu.
Harssa, to wywodząca się z Afryki Północnej pikantna mieszanka przypraw, której skład opiera się głównie na papryce, chili i czosnku. Nadaje potrawom wspaniały ostry aromat.//Zastosowanie: Doskonała do zup, gulaszy, past kanapkowych, jajecznicy, kanapek. Wymieszana z oliwą stworzy świetną marynatę, a z jogurtem pyszny sos np. do falafeli.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 365374
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 100% smaku i bogatego aromatu.
Harssa, to wywodząca się z Afryki Północnej pikantna mieszanka przypraw, której skład opiera się głównie na papryce, chili i czosnku. Nadaje potrawom wspaniały ostry aromat.//Zastosowanie: Doskonała do zup, gulaszy, past kanapkowych, jajecznicy, kanapek. Wymieszana z oliwą stworzy świetną marynatę, a z jogurtem pyszny sos np. do falafeli.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Papryka ostra |
| Przeznaczenie | Uniwersalna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 215 g |
| Składniki | Chili, czosnek, kolendra, papryka, sól morska jodowana (sól morska, jodan potasu), kmin rzymski (kumin). |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 231 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1351 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: