Kotanyi Czosnek niedźwiedzi cięty 90g
Wystaw opinię o produkcie
Czosnek niedźwiedzi charakteryzuje się dość ostrym smakiem z wyraźną nutą czosnku i bardzo delikatnym zapachem. Najlepiej dodawać go przed końcem gotowania lub pieczenia, tak aby w pełni rozwinął swój wyjątkowy aromat.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 206014
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Czosnek niedźwiedzi charakteryzuje się dość ostrym smakiem z wyraźną nutą czosnku i bardzo delikatnym zapachem. Najlepiej dodawać go przed końcem gotowania lub pieczenia, tak aby w pełni rozwinął swój wyjątkowy aromat.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Czosnek |
| Przeznaczenie | Idealny do zup kremów, ziemniaków (purée), pierogów, masła, sosów do sałatek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | Czosnek niedźwiedzi |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bośnia i Hercegowina |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 90 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: