Kotanyi Cebulka smażona 70g
Wystaw opinię o produkcie
POLMARS_5901032011000
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 973832
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gotowa do spożycia cebulka jest smażona w wysokiej jakości oleju roślinnym. Dzięki niej w prosty sposób można nadać potrawie delikatny i lekko słodkawy smak.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Koperek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 70 g |
| Składniki | Cebula (75%), tłuszcz roślinny (nieutwardzony olej palmowy), MĄKA PSZENNA, sól niejodowana. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 590 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2450 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: