Kotanyi Anyż w gwiazdkach 8g
Wystaw opinię o produkcie
POLMARS_5901032035259
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 341695
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Anyż ma silny, słodko-pikantny smak i aromat. Nadaje potrawom i napojom smak lukrecji. Stanowi niezastąpiony składnik potraw kuchni chińskiej i indyjskiej. Anyż w gwiazdkach KOTÁNYI doskonale sprawdza się w przyprawianiu dań słodkich i wytrawnych. Można go używać w całości, w formie rozdrobnionej lub zmielonej.//Zastosowanie: Pyszny w połączeniu z kurczakiem, rybą, wieprzowiną, zupami, chlebem, ciastami, waflami, deserami i likierami. Jest niezbędny do sosu chutney.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Anyż |
| Przeznaczenie | Pyszny w połączeniu z kurczakiem, rybą, wieprzowiną, zupami, chlebem, ciastami, waflami, deserami i likierami. Jest niezbędny do sosu chutney. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 8 g |
| Składniki | Anyż w gwiazdkach |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: