Koncentrat pomidorowy 28-30 % 900 g Vera X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 371254_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Koncentrat pomidorowy w słoiku to dodatek, który wzbogaca potrawy smakiem pomidorów. Dzięki swojej konsystencji i skoncentrowanemu smakowi jest idealny do zup, sosów, gulaszy oraz potraw mięsnych i warzywnych. Zamknięty w słoiku koncentrat jest wygodny w przechowywaniu i łatwy do użycia, co pozwala szybko dodać potrawom wyrazistości i aromatu. To doskonały składnik w każdej kuchni, w którym zamknięta jest pełnia smaku pomidorów, gotowa do wykorzystania w różnorodnych przepisach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Koncentrat |
|---|---|
| Skład podstawowy | pomidory |
| Zawartość netto | 900 g |
| Składniki | Koncentrat pomidorowy, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny, Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 1,24 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: limpol sp. z o.o. ulica i numer: ul. ludwinowska 7 kod pocztowy i miasto: 30-331 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nd |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 427 kJ |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: