Komplet pościeli flanelowej 140x200 cm + 1x70x80 cm wzór swetry świąteczne
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 906717
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Komplet pościeli z miękkiej i delikatnej bawełny flanelowej . Nowoczesne wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami mody domowej . Pościel zapinana na zamek . Wyprodukowana w Polsce .
Parametry produktu
| Kolor | Czerwony, Biały, Granatowy, Zielony, Beżowy, Żółty |
|---|---|
| Materiał | 100 % bawełna |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mistral home ulica i numer: karreweg 15 kod pocztowy i miasto: 9810 nazareth be |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 140 - 200 cm |
| Wzór/dekoracja | Tak |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 150°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: