Komplet pościeli bawełnianej BIELBAW 160X200 cm Gamer
Wystaw opinię o produkcie
Kolekcja pościeli bawełnianej Bielbaw stworzona dla osób, które cenią sobie walory bawełny – jej przewiewność, wysoką higroskopijność i niebywałą miękkość. Dbając o wszystkich użytkowników, małych i dużych, kontrolujemy produkcję pościeli na wszystkich etapach, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami. Istotnym parametrem jest gwarancja rozmiaru i trwałych wyrazistych kolorów. 100% bawełna. Gesty splot płócienny. Tkanina renforce. Łatwa w prasowaniu. Przyjazna dla ciała / naturalne barwniki. Skład kompletu to jedna poszwa na kołdrę 160x200 cm+ dwie poszewka na poduszkę 70x80 cm. Temperatura prania 40°C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 252
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Kolor | Grafitowy |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BIURO HANDLOWE GRENO - BLATSIOS IOANNISUlica i numer: PIETRZYKOWICE UL. FABRYCZNA 22Kod pocztowy i miasto: 55-080 KĄTY WROCŁAWSKIE PL |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces bardzo łagodny., Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces łagodny., Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Nie suszyć w suszarce bębnowej. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 200°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Pakistan |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: