Komplet pościeli bawełnianej 160x200 cm + 2x70x80 cm wzór geometryczny biały
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 950764
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pościel w rozmiarze 160x200cm, oraz dwie poszewki na poduszki w rozmiarze 70x80cm, o gramaturze 140g/m2, uszytej ze 100% bawełny, zapinana na zamek błyskawiczny. Komplet jest miły w dotyku, kolory intensywne i odporne na pranie, pościel zdobiona najnowszymi wzorami. Temperatura prania: 40°C, całość została wyprodukowana w Polsce.
Parametry produktu
| Kolor | Szary, Biały |
|---|---|
| Materiał | Bawełna 100 % |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowo usługowa ''doris'' dorota berska ulica i numer: czereśniowa 11 kod pocztowy i miasto: 98-100 łask pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Wzór/dekoracja | Paski |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Suszenie w stanie rozłożonym. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 150°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Profesjonalne wodne czyszczenie. Proces normalny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: