Komplet 6 szklanek wysokich 300 ml Flame
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 228009
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Komplet 6 szklanek wysokich o pojemności 310 ml
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 300 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,87 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 15,6 x 15,9 x 23,1 cm |
| Zawartość zestawu | 6 szklanek wysokich ( 6x15,9x7,5x7,5cm, 300 ml) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: