Komplet 2 szklanek termicznych z podwójną ścianką serce 150 ml MIA Ambition
Wystaw opinię o produkcie
Szklanki nadają się zarówno do gorących jak i zimnych napojów. Można ich używać w mikrofalówce oraz w zmywarce. Szklanki termiczne MIA z podwójną ścianką to idealny produkt dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz niespotykany design.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 445698
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 150 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 9,5 x 9,5 x 19 cm |
| Zawartość zestawu | Komplet 2 szklanek termicznych z podwójną ścianką serce 150 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: