Komplet 2 pucharków do lodów TULIPAN 300 ml Ice Ville
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 158619
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pucharek do lodów pakowany po 2 sztuki. Nowoczesny kształt i desing.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kształt | Niestandardowy |
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Pucharki |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 20 x 10 cm |
| Zawartość zestawu | 2 pucharki 300 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: