Komplet 2 kubków termicznych z sercem 250ml Andrea
Wystaw opinię o produkcie
Szklanki i kubki termiczne to jedne z największych hitów naczyń kuchennych. Szczególna uwagę zwracają podwójne ścianki o termoizolacyjnych właściwościach, dzięki czemu napój na dłużej zachowuje swoja temperaturę. Ścianki, sprawiają również, że szklanka czy kubek nie nagrzewają się i dzięki temu trzymając je w dłoni nie poparzymy się. Wysokiej jakości szkło, które zostało użyte do produkcji odznacza się wysoką wytrzymałością cieplną oraz odpornością na szok termiczny. Zarówno szklanki jak i kubki nadają się do serwowania ciepłych jaki i zimnych napojów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 784662
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 250 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Termiczność |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 10,5 x 21,5 x 10,5 cm |
| Zawartość zestawu | 2x szklanka 250ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: