Kolekcja herbaciana Ahmad Tea skrzynka 120x2g koperta
Wystaw opinię o produkcie
Elegancka herbaciana bombonierka - idealna propozycja dla osób, które lubią delektować się różnymi gatunkami herbaty. Odpowiedni zestaw, w którym również Twoi goście będą mogli odnaleźć swój ulubiony smak. To także gustowny prezent dla każdego wielbiciela herbaty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 90440
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Elegancka herbaciana bombonierka - idealna propozycja dla osób, które lubią delektować się różnymi gatunkami herbaty. Odpowiedni zestaw, w którym również Twoi goście będą mogli odnaleźć swój ulubiony smak. To także gustowny prezent dla każdego wielbiciela herbaty.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Parzenie - temperatura wody | 90-95 |
| Składniki | MIESZANKA HERBAT |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LEVANT Foods Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Smoluchowskiego 11a Kod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po zaparzeniu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | zaparzać 3-5 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: