Kołdra WHITE FLOWER 220x200 cm puch gęsi
Wystaw opinię o produkcie
Ekskluzywna kołdra puchowa pokryta 100% bawełną o gęstym splocie żakardowym. Wypełniona 90% polskim puchem gęsim charakteryzującym się duża sprężystością i wytrzymałością.Puch przygotowany zgodnie z certyfikatem NOMITE i Downafresh
Kołdra przeszyta w kratkę, konstrukcja 5x7 puch jest równomiernie rozłożony w każdej komorze.
Otulająca, lekka i ciepła, zapewniająca wysoki komfort spania.
Produkt całoroczny, dzięki wysokiej jakości wypełnieniu puchowym
Jeśli szukają Państwo uniwersalnej pościeli, kołdra puchowa White Flower całoroczna okaże się doskonałym wyborem. To okrycie, którego z powodzeniem można używać latem i zimą. Zapewnia wysoką jakość odpoczynku oraz optymalny komfort termiczny. Dzięki prawidłowej cyrkulacji powietrza chroni zarówno przez wychłodzeniem, jak i przegrzaniem.\
Hipoalergiczne wypełnienie: Kołdra posiada hipoalergiczne wypełnienie, które jest przyjazne dla skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych. To idealne rozwiązanie dla osób z alergiami.
Elegancki design: Piórex Kołdra Whiteflower wyróżnia się eleganckim wzornictwem i wykończeniem, które wprowadza wyrafinowany akcent do Twojej sypialni. To nie tylko produkt do snu, ale także element dekoracyjny.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 881473
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna puchoszczelna. nowy żakardowy gęsty wzór. |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Polski puch gęsi 90% |
| Waga wypełnienia | 800 g |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Kołdra należąca do kolekcji wyrobów luksusowych produkt polski |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces bardzo łagodny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Profesjonalne wodne czyszczenie. Proces łagodny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: