Kołdra Cztery Pory Roku160x200 cm
Wystaw opinię o produkcie
Kołdra Cztery Pory Roku to doskonały wybór dla osób dbających o zdrowie i idealny komfort snu. To model wielosezonowy. Gładka mikrofibra, z której wykonane jest poszycie odpowiada za jej delikatność i sprawia, że jest ona przyjemna w dotyku. Kołdrę wyróżnia ozdobna, niebieska lamówka.
Specjalnie opracowane wypełnienie jest puszyste i sprężyste. Nowoczesna technologia sprawia, że kołdra jest przyjazna dla alergików – minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Można ją prać w pralkach automatycznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 464462
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kołdra Cztery Pory Roku to doskonały wybór dla osób dbających o zdrowie i idealny komfort snu. To model wielosezonowy. Gładka mikrofibra, z której wykonane jest poszycie odpowiada za jej delikatność i sprawia, że jest ona przyjemna w dotyku. Kołdrę wyróżnia ozdobna, niebieska lamówka.
Specjalnie opracowane wypełnienie jest puszyste i sprężyste. Nowoczesna technologia sprawia, że kołdra jest przyjazna dla alergików – minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Można ją prać w pralkach automatycznych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% poliester (mikrofibra), 72 g/m² |
| Kolor | Biały |
| Waga wypełnienia | 930 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,86 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o. Ulica i numer: al. Milenijna 2 Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/79/42/794218.jpg |
| Data ważności certyfikatu | 2021-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: