Kołdra Bambusowa160x200 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 61845
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pościel to rodzaj tekstyliów na które ciało ludzkie reaguje najszybciej dlatego stworzyliśmy dla Państwa kołdrę BAMBUSOWA.
Nazwa pochodzi od rodzaju wypełnienia 50% włókna bambusowego oraz 50% włókna
HCS.Kołdra syntetyczna, antyalergiczna. Ten rodzaj wypełnienia zapewnia bardzo dobrą izolację,oraz dobrze przepuszcza powietrze.
Kołdra jest idealna na wiosnę i lato.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | Policotton bci |
| Kolor | Biały |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/3/1315391.docx |
| Rodzaj wypełnienia | Włóknina hcs silikonowana |
| Waga wypełnienia | 1,2 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Ekskluzywana kołdra z wypełnieniem bambusowym. |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze., Suszenie na sznurze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: