Koc elektryczny VITAMMY THERMO 1x TOW014102
Wystaw opinię o produkcie
Koc elektryczny VITAMMY THERMO 1x jest dobrym rozwiązaniem, nie tylko dla zimowych zmarzluchów, ale także dla osób starszych, które często zmagają się z różnego rodzaju nerwobólami i napięciami mięśni.
Nowoczesny, minimalistyczny design oraz miękka i łatwa do czyszczenia tkanina sprawiają, że koc idealnie pasuje do każdego wnętrza. Koc VITAMMY® THERMO 1X wyposażony jest w zaawansowany termostat sensorowy, który automatycznie reguluje i utrzymuje pożądaną temperaturę na każdym z poziomów.
Regulacja temperatury: Niska (40° C), Średnia (50° C), Wysoka (60° C).
Napięcie prądu: 220-240 V
Częstotliwość prądu: 50 Hz
Automatyczne wyłączenie po: -180 minut
Rozmiar: 150 x 80 cm
Warunki przechowywania: 10-40 ° C.
Przechowywać koc czysty i suchy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 972168
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Moc | 60 W |
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,20 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVAMED Sp. z o.o.Ulica i numer: Traktorowa 143Kod pocztowy i miasto: 91-203 Łódź PL |
| Rodzaj produktu | Koc elektryczny |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: