Klej Sekundowy Technicqll 5g
Wystaw opinię o produkcie
Jednoskładnikowy, bezbarwny płynny klej na bazie 2-cyjanoakrylanu etylu o najwyższych parametrach kleju technicznego, sieciującego pod wpływem wilgoci. Skleja bardzo mocno w ciągu kilku sekund różne materiały. Stosowanie kleju jest bardzo łatwe dzięki niesklejającemu się dozownikowi kropelkowego wielokrotnego użycia. Wystarczy jedna kropla, aby uzyskać mocne i niewidoczne połączenie. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na obciążenia wibracyjne, wysychając zachowuje swą elastyczność, wykazuje odporność na temperatury od -55oC do +80oC. Posiada zastosowanie w gospodarstwach domowych, motoryzacji, a nawet w bardzo trudnych i odpowiedzialnych połączeniach w przemyśle.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 638594
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jednoskładnikowy, bezbarwny płynny klej na bazie 2-cyjanoakrylanu etylu o najwyższych parametrach kleju technicznego, sieciującego pod wpływem wilgoci. Skleja bardzo mocno w ciągu kilku sekund różne materiały. Stosowanie kleju jest bardzo łatwe dzięki niesklejającemu się dozownikowi kropelkowego wielokrotnego użycia. Wystarczy jedna kropla, aby uzyskać mocne i niewidoczne połączenie. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na obciążenia wibracyjne, wysychając zachowuje swą elastyczność, wykazuje odporność na temperatury od -55oC do +80oC. Posiada zastosowanie w gospodarstwach domowych, motoryzacji, a nawet w bardzo trudnych i odpowiedzialnych połączeniach w przemyśle.
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | H315 – działa drażniąco na skórę h319 – działa drażniąco na oczy h335 – może powodować podrażnienie dróg oddechowych |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O. Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1 Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL |
| Pojemność użytkowa | 5 ml |
| Czas schnięcia | 10 s |
| Temperatura aplikacji | 0 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | 2-cyjanoakrylan etylu |
| Gwarancja | 12 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: