Klej Cyjanopan E Chemistik 2G
Wystaw opinię o produkcie
cyjanopan e jest jednoskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym klejem cyjanoakrylowym o bardzo szybkim działaniu. Utwardzanie się spoin polega na gwałtownej polimeryzacji pod wpływem wilgoci obecnej na łączonych elementach.
klej jest idealny do połączeń elastycznych, można nim łączyć:
metale
gumę
szkło
ceramikę
drewno
tworzywa sztuczne
doskonały do drobnych prac modelarskich, wymagających szybkich połączeń. Łączy w zależności od rodzaju materiału, w 15 do 30 sekund.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 571398
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
cyjanopan e jest jednoskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym klejem cyjanoakrylowym o bardzo szybkim działaniu. Utwardzanie się spoin polega na gwałtownej polimeryzacji pod wpływem wilgoci obecnej na łączonych elementach.
klej jest idealny do połączeń elastycznych, można nim łączyć:
metale
gumę
szkło
ceramikę
drewno
tworzywa sztuczne
doskonały do drobnych prac modelarskich, wymagających szybkich połączeń. Łączy w zależności od rodzaju materiału, w 15 do 30 sekund.
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia h315 działa drażniąco na skórę. h319 działa drażniąco na oczy. h335 może powodować podrażnienie dróg oddechowych. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O. Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1 Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL |
| Pojemność użytkowa | 2 ml |
| Czas schnięcia | 60 s |
| Temperatura aplikacji | 20 - 20 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | 2-cyjanoakrylan etylu |
| Gwarancja | infromacja na zamknięciu tuby, dotyczny oryginalnego, zamkniętego fabrycznie opakowania |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: